Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=comnetowy24.pl%2F2022%2F02%2F25%2Fkonieczny-gadzet-podczas-podrozowania-rowerem%2F&data=2022-02-25&tytul=Konieczny gadżet podczas podróżowania rowerem): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/belise-lite/header.php on line 33

Konieczny gadżet podczas podróżowania rowerem

To już przeszłość gdzie w trasy rowerowe do kieszeni zabierano mapy drogowe czy turystyczne. Postój co kilka kilometrów na dokładne sprawdzenie trasy i kierunku podróży. Takie obrazki to już rzadkość. Pozostają one jedynie miłym wspomnieniem. W obecnej erze smartfonów, nawigacji, śledzenia trasy przy pomocy UPS-a nie wyobrażamy sobie nie zabrać ze sobą na wycieczkę rowerową telefonu komórkowego.

Możemy cieszyć się z dostępu do szybkiego internetu, a co za tym idzie także i do nawigacji. Telefon posiada w swoich zasobach wiele funkcji, co pozwala na zminimalizowanie ilości zbieranych rzeczy.

Dzięki inteligentnemu uchwytowi do telefonu możemy przytwierdzić smartfon do kierownicy. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest dokupienie do telefonu uchwytu, który go unieruchomi na czas przejazdu.

Sezon rowerowy przyciąga kolejnych amatorów kolarstwa, a co za tym idzie ludzi szukających niebagatelnych rozwiązań i gadżetów, które ułatwią jazdę na dwóch kółkach.

Z całą pewnością jednym z niezbędników, w które warto zainwestować w uniwersalny uchwyt do roweru. Z całą pewnością sprawdzi się u osób, które często poruszają się jednośladem.

Uchwyt ochroni twój telefon przed zarysowaniem i uszkodzeniem podczas jazdy. W przypadku upadku masz pewność, że twój telefon jest odpowiednio chroniony. Stuprocentowa ochrona twojego smartfona. Uniwersalny uchwyt telefonu jest bardzo praktyczny z uwagi na to, że pasuje do większości modeli telefonów na rynku. Uniwersalny uchwyt do telefonu zachwyca wszystkich adeptów kolarstwa głównie tego amatorskiego. Dopasowują się do telefonu i nie niszczą go. Zamocowanie go na kierownicy jest dziecinnie proste. Wygodny w obsłudze, bez problemu możesz go przełożyć i zamocować w innym rowerze.

W przypadku niespodziewanej tłuczki telefon będzie odpowiednio chroniony.