Profesjonalny serwis lenovo Warszawa – kontakt 24h na dobę

Ratuj Laptopa to jeden z najnowocześniejszych punktów serwisu laptopów w Warszawie. Oferują oni niezwykle sprzyjające klientom rozwiązania, którzy mogą naprawić swojego laptopa zaraz po zauważeniu usterki, bez wychodzenia z domu. W jaki sposób się to odbywa? Kiedy zauważysz pierwsze oznaki problemów z Twoim laptopem, wejdź na stronę internetową firmy, którą podamy na samym końcu tego artykułu. Następnie wybierz opcję „bezpłatna wycena”. Będzie konieczne w tym miejscu uzupełnienie danych teleadresowych informacje o sprzęcie, który jest zgłaszany oraz objawy problemu ze sprzętem.

Wypełniłem dane odnośnie bezpłatnej wyceny na stronie Ratuj Laptopa – co dalej?

Kolejnym krokiem do celu naprawienia laptopa, jest zamówienie darmowego kuriera, który błyskawicznie przyjedzie naprawić nasz sprzęt. Godziny odbioru w tym przedsiębiorstwie realizowane są już od 8:30 aż do 22:00! Pracownicy tej firmy są dla Ciebie dostępni praktycznie cały dzień, aby jak najszybciej wyeliminować usterkę, która dotknęła Twojego laptopa.

Sprawdź pełną ofertę tutaj: serwis lenovo warszawa

Zadzwoń:
+22 6666 160

Odwiedź stronę:
https://www.ratujlaptopa.pl/
serwis lenovo warszawa

Dojazd:

Smar antykorozyjny Katowice – przykłady zastosowań

Smar antykorozyjny Axxanol™ Spray-G marki Zerust Excor, to preparat wykorzystywany do zabezpieczania przed korozją metali żelaznych i nieżelaznych. Dostępny jest w formie sprayu i ma oleistą konsystencję.  Z uwagi na to, że jest substancją hydrofobową o bardzo dobrych właściwościach wypierania wody, powstrzymuje korozję poprzez wytworzenie powłoki antykorozyjnej na powierzchni metalu. Doskonale sprawdza się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, m.in. podczas przedłużającego się magazynowania lub przy długich wysyłkach morskich. Pokryte smarem elementy są chronione przez okres 2 lat.

Smar antykorozyjny Katowice – w jakich warunkach się sprawdzi?

Produkt ten najlepiej sprawdza się podczas magazynowania elementów metalowych na zewnątrz, gdzie narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak: wilgoć, promienie UV, a także wysokie i niskie temperatury lub podczas transportu drogą morską, kiedy mają do czynienia z dużą wilgotnością powietrza oraz słoną wodą. Zdaje egzamin w bardzo trudnych warunkach, a dzięki formie aerozolu, łatwo się nakłada. Wystarczy już cienka warstwa smaru, by zapewnić zabezpieczonym elementom skuteczną ochronę antykorozyjną. Co więcej, Axxanol™ Spray-G można z łatwością usunąć alkalicznym środkiem czyszczącym na bazie wody lub zwykłym rozpuszczalnikiem. Przed użyciem należy upewnić się, że powierzchnia metalu jest czysta oraz sucha, ponadto, trzeba uważać, by nie zostawić na powierzchni zabezpieczanego produktu odcisków palców, dlatego najlepiej podczas aplikowania preparatu używać rękawiczek.

Więcej informacji na temat tego produktu znajdziesz na stronie firmy Zerust Excor: smar antykorozyjny Katowice.

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
smar antykorozyjny Katowice

Dojazd:

Kurs instruktora fitness – czy warto brać udział?

Treningi fitness to bardzo angażujące zajęcia, jednak trudne do pogodzenia z pracą na etacie. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na karierę, jako instruktor fitness. Ale, żeby prowadzić fitnessowy biznes trzeba czegoś więcej niż dobrą znajomość tej dziedziny. Nawet jeśli sam jesteś w tym dobry, nie znaczy, że posiadasz umiejętność do trenowania innych.

Na początek zacznij od uzyskania uprawnień, które zdobędziesz na kursie instruktora fitness. Nie jest to konieczne ze względów prawnych, ale osoby, które posiadają odpowiednie certyfikaty, znajdują się w lepszej pozycji na rynku pracy. Dlatego warto wybrać jedną ze szkół, oferującą kurs instruktora fitness i poświęcić trochę czasu na takie przeszkolenie. Kurs instruktora fitness nauczy Cię, jak skutecznie przekazywać wiedzę oraz podstaw komunikacji z klientem.

Dobry instruktor musi być w doskonałej formie, bo w przeciwnym razie niewiele osób zechce z nim pracować, ze względu na to, że nie potrafi we własnym życiu zastosować tego, czego uczy. Instruktor musi zaznajomić się też z psychologią człowieka. Niezbędna jest też mu empatia, bo bez niej, rozczarowany klient może stracić do niego zaufanie. Jednak najważniejszą podstawą jest ogromna wiedza z anatomii i fizjologii człowieka. Nie wystarczy, że wiesz, jak szybko traci się na wadze, ale musisz umieć wytłumaczyć klientom, w jaki sposób ten proces zachodzi. Konieczna jest również wiedza z zakresu dietetyki. Do szerszego grona klientów trafisz, jeśli w czasie kursu na instruktora fitness zdecydujesz się zrobić kursy z zakresu trenowania osób w różnych sytuacjach życiowych, np. z wadami kręgosłupa.

Mogłoby się wydawać, że spełnienie tak wielu warunków jest nie warte zachodu, ale jeśli jesteś zdeterminowany, aby osiągnąć sukces, jako instruktor fitness, to warto!

By uzyskać satysfakcję klientów, która jest nieporównywalna do czegokolwiek, musisz posiadać ogrom wiedzy z wielu dziedzin i stworzyć swój własny plan działania, nakierowany na konkretny cel.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
”kurs

Dojazd:

„Zamieszkać ze sobą przed ślubem? – oto jest pytanie! Czy chcemy „przetestować” bycie razem „na dobre i na złe”?

Czy, zanim zdecydujemy się na ten ważny krok w życiu jakim jest formalizacja związku, chcemy „przetestować” bycie razem „na dobre i złe” zamieszkać razem przed ślubem? Przyzwyczailiśmy się, że na testowanie wszelkich produktów i usługi oraz zwrot towaru mamy określoną ilość czasu i przed upływem tego terminu możemy zupełnie bezproblemowo, bez podawania przyczyn, zwrócić towar, z którego nie jesteśmy zadowoleni. Czy podobnym pragmatyzmem kierujemy się wybierając towarzysza na resztę życia? Czy faktycznie chcemy móc „pobawić się w dom”, ale mieć furtkę pozwalającą na szybki „zwrot towaru” w przypadku, gdy coś w drugiej osobie nie będzie nam odpowiadało? Czy w przeciwieństwie do naszych dziadków, a nawet rodziców, zamiast długiego narzeczeństwa, stopniowego poznawania się i życia według zasad wiary, wolimy szybko „spróbować”, aby móc równie szybko zrezygnować i przejść do kolejnej relacji – w myśl zasady, którą ironicznie wyśpiewuje Kasia Klich: „ Znów się zepsułeś i wiem co zrobię, zamienię Ciebie na lepszy model”. A może – w czasach kiedy w każdej dziedzinie życia towarzyszy nam pośpiech i pochopność, media nagłaśniają wszelkie drastyczne przypadki małżeńskie, a dodatkowo jesteśmy przekonywani, że tego, co się psuje nie należy naprawiać, a natychmiast wyrzucić, by sięgnąć po nowe, w dobie rozwodów i zdrad – po prostu boimy się że coś nie wyjdzie i chcemy testu przed definitywnym cywilnym lub kościelnym „TAK, ślubuję”?

 

Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl postanowiło zapytać blisko tysiąc swoich Użytkowników czy uważają, że mieszkanie przed ślubem z partnerem jest opcją, którą wybiorą. Zobaczcie, czy Polki i Polacy chcą testować kandydatów do małżeństwa.

 

Kochamy sprawdziany i poczucie dobrej decyzji

 

Czy przed ślubem warto zamieszkać z partnerem? Aż 78% mężczyzn i 69% kobiet stwierdza, że uznaje to za konieczność, gdyż tylko w ten sposób, według nich, można poznać przyszłego partnera/partnerkę. Przed laty ludzie pozwalali sobie na długi okres narzeczeństwa: spotykali się na nieśmiałych spacerach, potem na randkach, do których przygotowywali się starannie i na których był czas na długie rozmowy, poznawanie swoich oczekiwań i pragnień, a potem na wspólnych wyjazdach, które pozwalały na coraz większą śmiałość. Jednak upływało dużo czasu zanim decydowali się na zaproszenie wybranki/wybranka do swojego domu, gdyż wiązało się to z deklaracją „poważnego myślenia o wspólnej przyszłości”. Współcześni single przekonują, że nie warto tak wydłużać sympatycznej znajomości. Nie warto również życia małżeńskiego zostawiać na czas… małżeństwa. Bo przecież można wypróbować wszystkie jego aspekty – zarówno te najprzyjemniejsze, jak i te trudniejsze. Mamy szansę dogłębnie i „na wylot” poznać kandydata do małżeństwa, prześwietlić go, przeanalizować, zrobić listę wszystkich „za i przeciw”, ale co potem? Według Singli najważniejszą zaletą tego stanu rzeczy jest możliwość szybkiego i w miarę bezbolesnego rozstania. Bez zbędnych formalności, bez ciągania się po sądach, a nawet bez zbędnych wyjaśnień. Przecież jeszcze niczego nie obiecaliśmy, więc, gdy nie jest tak jak sobie wymarzyliśmy lub gdy pojawi się ktoś lepszy, możemy szybko „zabrać swoje zabawki” i definitywnie zamknąć za sobą drzwi… A jeśli się uda, to już tylko pompa: piękny, biały ślub, goście, prezenty, podróż poślubna, a potem… nic nowego, przecież małżeństwo nie różni się od tego, co już dobrze zdążyliśmy przetestować.

 

Warto poczekać, bo wiara, brak pewności, rodzina…

 

Znacznie mniejsza grupa osób przekonuje, że nie powinno się spieszyć, a decyzja o wspólnym zamieszkaniu wymaga nieco więcej zastanowienia. Dla tej grupy osób wspólna codzienność jest krokiem milowym, na który należy się odpowiednio i spokojnie przygotować. Osoby, które do tego typu zobowiązań podchodzą bardzo poważnie, przekonują, że „zabawa w dom na próbę” nie jest wcale dobrym pomysłem. Nie chcą oddać siebie i swojego świata w całości osobie, której nie są na tyle pewni, by była konieczność przeprowadzania na niej tego swoistego testu. Wierzą oni również, że małżeństwo nie jest w domyśle niekończącą się sielanką, a – zwłaszcza w początkowym etapie – pracą nad sobą, nad własnymi słabościami, nad relacją z drugą osobą. Dlatego, jeśli świadomie zdecydują się na ten krok, zaakceptują zalety i wady partnera, które poznali w okresie narzeczeństwa. Małżeństwo daje im również gwarancje tego, że jeśli „znudzą się” małżonkowi lub pojawią się trudności w związku, będzie im znacznie trudniej się rozstać, więc swoją decyzję będą musieli poważnie przemyśleć, co daje im poczucie bezpieczeństwa zwłaszcza, gdy zdążą już założyć rodzinę. 14% kobiet i 5% mężczyzn deklaruje, że nigdy nie zdecyduje się na wspólne zamieszkanie,  gdy nie ma co do drugiej strony całkowitej pewności. Tylko 7% pań i  4% panów przyznaje, że wartości, które wyznają i szacunek do zasad wiary nie pozwoli im uczynić takiego kroku, póki nie połączy ich węzeł małżeński. Bardzo nieliczni przyznają, że ma na to wpływ opinia najbliższego otoczenia lub po prostu przed ślubem chcą mieszkać sami – bez podawania przyczyn.

 

Zamienię Ciebie na lepszy model?

 

Z badań przeprowadzonych przez portal randkowy MyDwoje wynika, że większość osób zdecyduje się na wspólne zamieszkanie przed ślubem. Mamy coraz większą tendencję, by żyć wygodnie i dopasowywać do siebie otoczenie tak, by nie trzeba było podejmować zbytniego wysiłku. Chcemy również sprawdzić nowego partnera, by finalnie orzec czy nadaje się do małżeństwa, czy też powinien szybko ulotnić się z naszego życia, gdy powtórzymy mu za piosenkarką szydercze słowa jej piosenki parodiującej rzeczywistość: „ Minął termin twojej przydatności, gwarancja nie obejmuje Cię, nie pozostawiasz mi wyboru, na lepszy model zmienię Cię, nie potrzebuję w domu złomu dłużej nie”. Czy jednak takie podejście sprawdzi się w przypadku osób, które jednak marzą o ślubie? Czy decyzja o wspólnym „M” nie będzie „gwoździem do trumny”, gdy po kliku latach tego testu namiętne uczucie zastąpi przyzwyczajenie i wygoda? A może związki konkubenckie, które są coraz bardziej popularne to wynik tego podejścia? I jeszcze jedno pytanie: po co nam w takim układzie ślub? Czy ma on takie znaczenie jak w zamierzeniu, czy stał się tylko koniecznością, by wyprawić niesamowite przyjęcie weselne, pochwalić się suknią od projektanta i wymyślnymi atrakcjami dla gości, których jeszcze „żadna koleżanka nie miała na swoim”? Nie zapominajmy, że drugi człowiek to nie kanapa, która ma być piękna i wygodna, a prawdziwie szczęśliwe wspólne życie to mozolna praca i wyzbycie się egoizmu  – niezależnie czy jesteśmy już ze sobą formalnie czy „na kocią łapę”.

 

Więcej na temat: https://www.mydwoje.pl/Media/Informacja-prasowa/Czy-zamieszkac-razem-przed-slubem

Koszulki moro dla dzieci – najmodniejszy print tego sezonu

Wybierając ubrania dla dzieci, warto kierować się tym, aby z jednej strony wyglądały modnie, a z drugiej były praktyczne. Dobrym wyborem będzie zakup koszulki moro, która jest stylowa,  pasująca zarówno do szkoły, jak i na co dzień, a dodatkowo nie widać na niej zabrudzeń. To idealny wybór zwłaszcza dla aktywnych dzieciaków.

Wojskowy motyw moro – praktyczny i modny

Od zawsze motyw moro kojarzył się z wojskowymi ubraniami. Obecnie coraz bardziej widoczny jest na wybiegach jako jeden z najgorętszych hitów modowych. Niezaprzeczalnie to bardzo stylowy i modny wzór, ale także praktyczny. Doskonale maskuje wszelkie zabrudzenia, a wiadomo, wystarczy chwila, by dziecko czymś się pobrudziło. Na jasnych rzeczach plamę taką będzie od razu widać, a nie zawsze mamy możliwość, by dziecko od razu przebrać. Koszulki moro to także uniwersalny motyw, w którym będą dobrze wyglądać chłopcy, jak i dziewczynki, zwłaszcza że wybór kolorów moro jest naprawdę duży i nie zawsze bazą do moro jest kolor brązowo – zielony. Taka koszulka będzie idealnie współgrać z dżinsami, spodniami czarnymi i jasnymi. Warto postawić na jednokolorowy dół tak, aby dziecko prezentowało się stylowo i na luzie.

Sprawdź ofertę tutaj: koszulki moro dla dzieci

Koszulki moro dla dzieci – gdzie szukać?

W sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy mnóstwo ubrań dla dzieci w tym modnym wzorze. Wybór jest naprawdę spory od spodni, kurtek po koszulki moro kończąc. Ubierz dziecko modnie i stylowo ze wzorem moro.

Zadzwoń:
+48
508 624 135

Zobacz stronę:
https://www.morowo.com.pl/militaria
koszulki moro dla dzieci

Dojazd:

Serwis lenovo warszawa – kiedy warto się zdecydować na pomoc profesjonalistów?

Problemów z laptopami może być naprawdę wiele. Jego spowolniona praca, to jedynie mały problem z porównaniem do jego zalania, czy złapania wirusa. Jeżeli więc jakikolwiek problem pojawi się u ciebie z Twoim laptopem, to najlepiej zdecydować się na serwis lenovo warszawa, który składa się z profesjonalistów. Jest to miejsce gdzie można liczyć na pomoc osób, które mają wieloletnie doświadczenia, a także wiedzę, która jest niezbędna do naprawy laptopa. Lepiej więc nie ryzykować działania samodzielnego i oddać swoje urządzenie w dobre ręce. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że uda Ci się zadbać o prawidłową pracę laptopa na długo.

Serwis lenovo warszawa – dlaczego warto?

Trzeba zdawać sobie sprawę, że naprawa laptopa to nic łatwego. Niestety wiele osób ma z tym problem i nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że tak wiele osób nie wie, jak się do tego zabrać. Lepiej jest skorzystać z serwisu lenovo warszawa i mieć pewność, że naprawa będzie szybka i będzie dawała zadowalające efekty na długo.

Biegły rewident Łódź, na czym polega jego praca?

Zwykle praca biegłego rewidenta mylona jest z pracą księgowego. Jednak, pomimo iż może on pracować także na stanowisku księgowego, są to zupełnie inne zawody.

Biegły rewident Łódź przede wszystkim weryfikuje pracę księgowego. A zatem sprawdza, czy księgowość określonej firmy, jest prowadzona zgodnie z przepisami i obowiązującym prawem.
Co więcej, biegły rewident może zajmować się prowadzeniem czynności, które dotyczą podatków i rachunkowości, m.in.: ksiąg rachunkowych, podatkowych, a także pomagać w sporządzaniu ekspertyzy ekonomiczno-finansowej.

Jak działa biegły rewident?

Zakres obowiązków biegłego rewidenta jest bardzo szeroki. Są to czynności takie, jak:

• Badania i przeglądy sprawozdań finansowych – to działanie ma na celu sprawdzenie, czy wszystkie dane zawarte w sprawozdaniu finansowym zostały podane zgodnie z zasadami rachunkowości. To ma na celu ustalić, czy dane są klarowne z sytuacją firmy oraz wynikami finansowymi tej jednostki.
• Usługi innego rodzaju – biegli rewidenci mogą zająć się również badaniem sprawozdań spółek, sprawdzaniem, czy nie ma w nich przekształceń. Mogą również asystować przy zakładaniu spółki akcyjnej przy podwyższaniu kapitału zakładowego, a także mogą przeprowadzać audyt projektów i programów unijnych.

To jednak nie wszystko, więcej znajdziesz na stronie:

Zadzwoń:
+42 614 25 85

Zobacz stronę:
http://www.atax.info.pl/
biegły rewident Łódź

Dojazd:

Kiedy musisz nauczyć się żyć w świecie biznesu – Michał Kołtyś

W życiu każdego człowieka może przyjść czas, kiedy to pojawia się pomysł na biznes. Na początku wszystko wydaje się łatwe, ale kiedy dochodzi do realizacji planów, okazuje się, że jest to znacznie cięższe niż mogło się wydawać. Osobą, która doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jest Michał Kołtyś. Jednak mimo tego, że na swojej drodze do sukcesu spotkał się on z wieloma trudnościami, to nigdy nie poddawał się i nieustannie dążył do wyznaczonych celów. To właśnie dzięki temu Michał Kołtyś jest teraz tam gdzie pragnął być na początku swojej drogi. Przekonaj się, że i Ty możesz tego dokonać.

Michał Kołtyś o biznesie

Prowadzenie biznesu, zwłaszcza samodzielnie nie jest proste i wymaga wielu strategii, by móc osiągnąć sukces. Warto więc liczyć się z poradami fachowców, takich jak Michał Kołtyś, który prowadzi zajęcia motywacyjne. Na takich zajęciach możesz dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces, jak od podstaw otworzyć swój własny biznes, a co więcej, w jaki sposób utrzymać się na rynku.

Inwestycja w apartamenty hotelowe – wybierz dobrze dla siebie!

Inwestycja w apartamenty hotelowe staje się pokusą dla każdego, kto ma wystarczająco duży kapitał. Trzeba jednak wiedzieć, że tego rodzaju inwestycje zawsze niosą za sobą ogromne ryzyko. Zanim więc zdecydujesz się na wejście w taką umowę, przekonaj się, czy to na pewno dobra decyzja, która zagwarantuje Ci zyski. Jak to zrobić? Oto kilka zasad, których musisz przestrzegać.

Wybierz hotel, który znasz

Jeżeli chcesz inwestować w apartamenty hotelowe, to najlepiej byś zdecydował się na obiekt, który dobrze znasz i mógłbyś polecić go innym. Zwracaj uwagę na wszystkie detale związane z wyposażeniem pokoi, a także zapleczem biznesowym, bowiem dobrze wyposażona, nowoczesna sala konferencyjna jest obecnie standardem w nowoczesnych placówkach. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybierasz dla siebie to, co najlepsze.

Sprawdź konkurencję

Hotele najlepsze powodzenie mają w miejscach, gdzie pojawia się wielu turystów. Tak więc, jeżeli chcesz zainwestować w apartamenty, musisz wybierać obiekty z dobrą lokalizacją. Trzeba się jednak w takim przypadku liczyć z dość dużą konkurencją, na którą również należy zwrócić uwagę.

Dokładnie przeanalizuj umowę

Inwestując w apartamenty hotelowe, należy pamiętać o tym, że konieczne jest podpisanie umowy z właścicielem obiektu. Przy tym należy zwrócić uwagę na to, by w umowie pojawiła się wzmianka dotycząca gwarancji zwrotu kosztów w razie niepowodzenia, które właściciel będzie zobowiązany wypłacić, jako odszkodowanie. W ten sposób zapewnisz sobie bezpieczeństwo finansowe w sytuacji, gdy hotel nie będzie wypłacalny.

Tanie produkty z Chin

Tania biżuteria z Chin

 

Każdy się zgodzi, że wszystkie kobiety uwielbiają biżuterie. Dlatego, jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swojej dziewczyny wejdź na tania biżuteria z Chin. Na pewno znajdziesz coś interesującego. Masz tam do wyboru bransoletki, kolczyki, naszyjniki, wisiorki oraz wiele innych.
Dlatego nie czekaj tylko wejdź na tania biżuteria z Chin i daj swojej kobiecie prezent, z którego na pewno się ucieszy.

Tania moda damska z Chin

 

Dobrze wiemy, że wszystkie kobiety choć trochę interesują się moda. Wiec dobrym prezentem może być bielizna lub koszulka, która znajdziesz na tanie topy i zestawy damskie z Chin. Modne spodnie możesz kupić na tanie spodnie damskie z Chin. Do każdego ubioru przydadzą się również różne akcesoria na tanie akcesoria mody damskiej z Chin.

Tanie torby i buty z Chin

 

Wszystkie kobiety kochają buty i chcą mieć ich jak najwięcej. Dlatego spraw prezent swojej kobiecie i kup jej buty na tanie buty damskie z Chin, z których na pewno się ucieszy. Dużo kobiet również uwielbia torebki, które dobrze pasują do ich ubioru. Kup wiec swojej kobiecie torebkę, która będzie idealnie pasowała do jej stylu na tanie torebki z Chin.

Tania uroda, zdrowie i włosy z Chin

 

Prawie każda kobieta robi sobie makijaż i chce, żeby wyglądał on jak najlepiej dlatego kupno dobrej jakości kosmetyków na tanie kosmetyki z Chin. Do każdego makijażu będzie pasowała dobra fryzura, więc jeśli chcesz wyglądać oryginalnie, a nie chcesz niszczyć swoich włosów kup doczepiane włosy oraz warkocze, które znajdziesz na tanie warkocze z Chin. Paznokcie to również rzecz, na którą kobiety bardzo zwracają uwagę i chcą, żeby wyglądały one jak najlepiej dlatego bez zastanowienia kup u nas najlepsze narzędzia oraz lakiery do paznokci na tanie narzędzia do paznokci z Chin. Jednak warto też zadbać o swoja skórę, żeby była gładka dlatego najlepiej kupić kosmetyki do pielęgnacji skory na tania pielęgnacja skóry z Chin.

 

Modny różne torby i akcesoria w dobrej cenie znajdziesz tutaj w wyszukiwarce lulany:

https://lulany.pl/inne-torby-i-akcesoria/

a przydatne produkty do makijażu tutaj:

https://lulany.pl/makijaz/

 

Zobacz więcej produktów tutaj:

tanie produkty z Chin