Środek antykorozyjny – chroni i smaruje

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że korozja może prowadzić do uszkodzeń maszyn i instalacji. Odpowiedni inhibitor korozji może zapobiec, opóźnić lub zminimalizować korozję. Środki antykorozyjne, które produkuje firma Excor  , zapewniają długotrwałe zabezpieczenie metali i części metalowych, które są narażone na działanie korozji.

Odrdzewiacze i środki antykorozyjne

Do wszystkich części metalowych podatnych na niszczycielską moc korozji produkowana jest szeroka gama smarów, olejów i powłok, które nie tylko zapobiegają korozji, ale również oferują znacznie więcej. Dostępne na rynku różnego rodzaju specjalne pasty smarowe i smary stałe są właściwym rozwiązaniem, które zapobiega wszelkim formom korozji, włącznie z korozją elektrochemiczną.

Środki antykorozyjne i odrdzewiacze stosuje się w urządzeniach i mechanizmach z metali, które ulegają korozji, a które pracują w mokrych lub wilgotnych warunkach, które to sprzyjają powstawaniu korozji. Największe wymagania w tym zakresie dotyczą urządzeń stosowanych w transporcie morskim lub ładunków transportowanych drogą morską, gdzie wystawione są na działanie nie tylko słonej wody, ale również wibracji, dużych obciążeń mechanicznych, a także zmiennych warunków atmosferycznych. Natomiast w przemyśle motoryzacyjnym, w samochodach zamki drzwi wymagają środka, który oferuje bardzo dobrą ochronę antykorozyjną, jak również zoptymalizowane właściwości ścierne oraz szeroki zakres temperatur, w jakich przyjdzie im funkcjonować. Jedynie specjalny smar, który będzie spełniał wszystkie te wymagania, zaoferuje dłuższe okresy między kolejnymi dosmarowaniami, minimalne zużycie oraz wysoką odporność termiczną.

 

Popularne tagi: zabezpieczenie antykorozyjneśrodki antykorozyjneśrodek antykorozyjny , ochrona przed korozjązabezpieczenie przed korozjąochrona antykorozyjnaochrona metali przed korozjąprodukty antykorozyjne

 

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
środek antykorozyjny

Dojazd: