https://pozycjonowanie-tanie.pl/pozycjonowanie-rumia/ - pozycjonowanie stron Rumia - Pozycjonowanie stron w Rumii może być skutecznym sposobem na zwiększenie rozpoznawalności marki w regionie.
uprawnienia elektryczne sep Łódź kursy-energetyczne opinie Takie uprawnienia pozwalają na wykonywanie bardziej zaawansowanych prac związanych z instalacjami elektrycznymi. Kategoria D uprawnia do wykonywania prac elektrotechnicznych bez nadzoru, ale tylko w prostych instalacjach.
nieruchomości inwestycyjne www.bezpiecznemieszkania.pl opinie Inwestowanie w nieruchomości cel może być również związane z inwestycją w rozwój turystyki filmowej, np. zakupem działki pod budowę studia filmowego czy festiwalu filmowego. Inwestycje w nieruchomości mogą być również opłacalne, jeśli zostaną przeprowadzone w sposób zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju.
mobilgarázs

VCI, czyli prosty sposób na ochronę metalowych części przed korozją

Utlenianie, matowienie, rdza – wszystko to wiąże się z dodatkowymi kosztami na rzecz magazynowania oraz transportu wyrobów metalowych. Jedną z najnowszych technologii, która zapewnia skuteczną ochronę metalowych przedmiotów przed korozją, są opakowania z folii z VCI. Tej folii używa się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba magazynowania lub przetransportowania metalowych produktów w warunkach, w których będą one narażone na skutki oddziaływania środowiska, takie jak matowienie czy rdzewienie.

VCI – jak działa folia antykorozyjna

Reakcje zachodzące wewnątrz opakowania z VCI zapewniają niezawodną ochronę umieszczonych w nich metalowych przedmiotów. Aktywne składniki VCI najpierw odparowują, by następnie osadzić się na metalowej powierzchni przedmiotu. Lotne inhibitory korozji zawarte wewnątrz folii docierają nawet do trudno dostępnych miejsc. Pozwala to na bezpieczne składowanie i transportowanie w każdych warunkach.

VCI – dlaczego stosowanie folii z VCI się opłaca

Folia VCI z powodzeniem zastępuje inne środki ochrony przed korozją. Bardzo często do zabezpieczenia metalowych przedmiotów używane są oleje, smary lub pochłaniacze wilgoci, ale gdy kończy się czas transportu czy magazynowania, należy zastosowaną substancję usunąć z powierzchni przedmiotu. Wymaga to dodatkowych nakładów pracy, czasu i pieniędzy. W efekcie przynosi to zupełnie niepotrzebne wydatki, które można zminimalizować, stosując właśnie folie z VCI. Po wyjęciu przedmiotu z takiej folii jest od razu gotowy do użycia i nie trzeba go czyścić.

Dodatkowymi zaletami folii z VCI są;
– jej przezroczystość, dzięki czemu można w łatwy sposób zidentyfikować zapakowany przedmiot;
– można poddać ją pełnemu recyklingowi;
– VCI emitowane jest wyłącznie wewnątrz opakowania.

 

Popularne tagi: folia aluminiowafolia antykorozyjnapłyn antykorozyjnypapier antykorozyjnysmar antykorozyjnypapier VCIfolia VCIworki VCIantykorozja

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
VCI

Dojazd: