Smar antykorozyjny Katowice – przykłady zastosowań

Smar antykorozyjny Axxanol™ Spray-G marki Zerust Excor, to preparat wykorzystywany do zabezpieczania przed korozją metali żelaznych i nieżelaznych. Dostępny jest w formie sprayu i ma oleistą konsystencję.  Z uwagi na to, że jest substancją hydrofobową o bardzo dobrych właściwościach wypierania wody, powstrzymuje korozję poprzez wytworzenie powłoki antykorozyjnej na powierzchni metalu. Doskonale sprawdza się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, m.in. podczas przedłużającego się magazynowania lub przy długich wysyłkach morskich. Pokryte smarem elementy są chronione przez okres 2 lat.

Smar antykorozyjny Katowice – w jakich warunkach się sprawdzi?

Produkt ten najlepiej sprawdza się podczas magazynowania elementów metalowych na zewnątrz, gdzie narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak: wilgoć, promienie UV, a także wysokie i niskie temperatury lub podczas transportu drogą morską, kiedy mają do czynienia z dużą wilgotnością powietrza oraz słoną wodą. Zdaje egzamin w bardzo trudnych warunkach, a dzięki formie aerozolu, łatwo się nakłada. Wystarczy już cienka warstwa smaru, by zapewnić zabezpieczonym elementom skuteczną ochronę antykorozyjną. Co więcej, Axxanol™ Spray-G można z łatwością usunąć alkalicznym środkiem czyszczącym na bazie wody lub zwykłym rozpuszczalnikiem. Przed użyciem należy upewnić się, że powierzchnia metalu jest czysta oraz sucha, ponadto, trzeba uważać, by nie zostawić na powierzchni zabezpieczanego produktu odcisków palców, dlatego najlepiej podczas aplikowania preparatu używać rękawiczek.

Więcej informacji na temat tego produktu znajdziesz na stronie firmy Zerust Excor: smar antykorozyjny Katowice.

 

 

Popularne tagi : środki antykorozyjne , środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne

 

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
smar antykorozyjny Katowice

Dojazd:

 

Zostaw odpowiedź