Biały eyeliner – niewątpliwy hit nie tylko w sezonie zimowym

Jednym z makijaży, które bez wątpienia kobiety uwielbiają najbardziej, jest kocie oko. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest on klasyczny, uwodzicielski, a przede wszystkim ponadczasowy. Z pewnością każda z nas ma w swojej kosmetyczce przynajmniej jeden eyeliner, dzięki któremu w parę chwil jest w stanie wyczarować idealną kreskę, która sprawi wrażenie, że oko stanie się większe, a rzęsy niebotycznie długie.

Biały eyeliner – kocie oko i wiele wariacji na jego temat

Jeśli chodzi o makijaż kociego oka, to powstało na jego temat wiele wariacji. W odróżnieniu od klasycznej, ostrej kreski niektórzy stawiają na lekko rozmazane linie, a jeszcze inni eksperymentują z kolorem, który podkreśli kolor tęczówki oka. Ostatnio jednak jednym z najgorętszych i największych trendów w makijażu oczu jest bez wątpienia eyeliner w prawdziwie mroźnym i zimowym wydaniu, czyli po prostu biały eyeliner. O tym, że białe kreski na powiekach jeszcze długo nie wyjdą z mody, nikt nie musi nas przekonywać. Biały eyeliner stanie się równie ważnym kosmetykiem makijażowym w naszej kosmetyczce tak samo, jak tradycyjna czarna kredka. Kremowy, czy też biały eyeliner będą świetnym wstępem do świata makijażu zwłaszcza dla osób, które boją się klasycznej, czarnej kredki.

Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie własnego makijażu bez kresek na powiekach, ale znudziła ci się klasyczna czarna kreska i wolisz coś mniej wyrazistego, a bardziej delikatnego – wypróbuj koniecznie biały eyeliner. Zdaniem topowych wizażystów to właśnie taki look będzie królował w tym sezonie. Białe kreski można wyczarować tak jak i klasyczne czarne – na wiele sposobów.

Biały eyeliner znajdziesz również na maniolo.pl , cetia.pl, jak i nowinky.pl

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/2018-nowy-wysokiej-qualtiy-wodoodporny-bialy-eyeliner-olowek-dlugotrwale-oczy-contur-eye-liner-makijaz-oczy-kosmetyczne-eyeliner-pen/ ,  https://rerekum.com/pl/2018-nowy-wysokiej-qualtiy-wodoodporny-bialy-eyeliner-olowek-dlugotrwale-oczy-contur-eye-liner-makijaz-oczy-kosmetyczne-eyeliner-pen/ ,  https://oyalza.com/pl/2018-nowy-wysokiej-qualtiy-wodoodporny-bialy-eyeliner-olowek-dlugotrwale-oczy-contur-eye-liner-makijaz-oczy-kosmetyczne-eyeliner-pen/ ,  https://delalvar.com/pl/2018-nowy-wysokiej-qualtiy-wodoodporny-bialy-eyeliner-olowek-dlugotrwale-oczy-contur-eye-liner-makijaz-oczy-kosmetyczne-eyeliner-pen/ , https://vonshu.com/pl/2018-nowy-wysokiej-qualtiy-wodoodporny-bialy-eyeliner-olowek-dlugotrwale-oczy-contur-eye-liner-makijaz-oczy-kosmetyczne-eyeliner-pen/https://unabigo.com/pl/2018-nowy-wysokiej-qualtiy-wodoodporny-bialy-eyeliner-olowek-dlugotrwale-oczy-contur-eye-liner-makijaz-oczy-kosmetyczne-eyeliner-pen/