Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=comnetowy24.pl%2F2021%2F10%2F28%2Ffolia-antykorozyjna-cechy%2F&data=2021-10-28&tytul=Folia antykorozyjna – cechy): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/belise-lite/header.php on line 33

Folia antykorozyjna – cechy

Technologia VCI zabezpiecza metale przed rdzewieniem. Dzięki VCI, czyli lotnym inhibitorom korozji stosowana jest w wielu materiałach opakowaniowych, m.in. w folii antykorozyjnej. Folia antykorozyjna VCI  wykorzystywana jest na szeroką skalę w przemyśle motoryzacyjnym, a przede wszystkim transporcie. Chroni ona produkty transportowane i magazynowane, i jednocześnie zapobiega przed ich korozją. Jednak to nie jest jedna zaleta, jest ich trochę więcej.

Folia antykorozyjna – atuty

Folia antykorozyjna służy przede wszystkim do szybkiego i prostego pakowania przedmiotów o różnych rozmiarach. Dzięki VCI transportowane przedmioty można użyć zaraz po ich rozpakowaniu z folii. Poza tym dzięki folii nie ponosi się dodatkowych kosztów przechowywania materiałów smarujących. Największym atutem folii antykorozyjnej jest jej wszechstronna ochrona. VCI na powierzchni chronionego przedmiotu tworzy niewidzialną warstwę ochronną. Poza tym system zabezpieczania folia antykorozyjną jest czysty i dziecinnie prosty w użyciu, a koszty pakowania i rozpakowywania obniżają się, ponieważ nie trzeba tworzyć kolejnego miejsca pracy.

Folia antykorozyjna i jaj zastosowanie

Folia antykorozyjna VCI to ekonomiczne rozwiązanie, które stosuje się w przemyśle motoryzacyjnym, transporcie czy nawet przy produkcji stali, czy samochodów.

Najczęściej dostarcza się folię VCI w rolkach. Jednak występuje także jako kaptury, rękawy, worki strunowe, czy arkusze. Używana jest do zabezpieczania rolek z blachy, silników, maszyn, elektroniki, militariów oraz części samochodowych, a nawet konstrukcji stalowych. Często producenci oferują specjalne nadruki na folię. Wewnętrzna strona folii antykorozyjnej zawierająca lotne inhibitory korozji w momencie zapakowania w nią przedmiotu natychmiast zabezpiecza je przed dostaniem się wilgoci do wnętrza opakowania, a tym samym przed powstawaniem rdzy. Zewnętrzna strona działa ochronnie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i jest to ochrona długoterminowa. Przedsiębiorstwa zajmujące się produktami metalowymi, maszynami lub urządzeniami powinny zagwarantować odpowiednie magazynowanie oraz ich transport, a wybranie do tego folii antykorozyjnej zapewni odpowiednią ochronę i ich nienaruszony stan.

Popularne tagi: folia aluminiowapłyn antykorozyjny , papier antykorozyjnysmar antykorozyjnypapier VCIfolia VCIworki VCIantykorozjazabezpieczenie antykorozyjne

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia antykorozyjna

Dojazd: