AdWords Niemcy, czyli jak trafić na szczyt

Kampania reklamowa Google AdWords to doskonałe narzędzie marketingowe, które pozwoli Twojej firmie zaistnieć na TOPowych pozycjach wyników wyszukiwania zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą, w tym także w Niemczech. Co więcej, na efekty nie trzeba czekać długo, a zatem możesz promować swoje produkty lub usługi praktycznie od razu. Zastanawiasz się jak to możliwe? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części wpisu.

AdWords Niemcy – jakie daje możliwości

Jeśli potrzebujesz szybkiej promocji i wsparcia dla biznesu, kampania reklamowa Google AdWords będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem, bowiem dzięki niej, możesz wskoczyć na TOPowe pozycje zaledwie w 2-3 dni od jej uruchomienia. Dzieje się tak, ponieważ reklama Google AdWords wizualnie przypomina standardowe wyniki wyszukiwania. Różnica polega na tym, że AdWordsy zawsze wyświetlają się  na szczycie wyników oraz są oznaczone nierzucającym się w oczy napisem „reklama”. Celem kampanii jest zwiększenie ilości wejść na stronę i dokonanych zakupów, czyli zwiększenia współczynnika tzw. konwersji.

Prosta i wygodna jest także forma rozliczenia, bowiem opłaty za kampanię Google AdWords odbywają się w modelu CPC (cost per click), co pozwala dzięki dobrze skonfigurowanej kampanii, ograniczyć wydatki do minimum – koszt za kliknięcie, może się wahać w przedziale od kilkudziesięciu złotych, do kilku groszy. Samodzielnie ustalasz budżet, jaki chcesz przeznaczyć na reklamę, jednak jeśli nie masz doświadczenia i umiejętności w tym zakresie, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami za obsługę kampanii, którą oddasz w ręce profesjonalistów, zwykle jest to opłata w granicach 10% od ustalonego budżetu reklamowego.

Więcej o kosztach kampanii znajdziesz tutaj – AdWords Niemcy.

AdWords Niemcy – zasięg kampanii

Zasięg reklamy można precyzyjnie określić i ograniczyć do konkretnego miasta, województwa czy państwa – wszystko zależy od granic Twojej firmy. Ogromną zaletą AdWordsów jest fakt, że możesz konkurować z największymi rywalami na takich samych warunkach, wyświetlając reklamy w przeglądarce tuż obok najpopularniejszych witryn.

Co więcej, ta forma reklamy jest mierzalna, czyli masz pełną wiedzę na temat tego, ile osób faktycznie odwiedziło Twoją stronę, ile z nich zdecydowało się na zakup, a ile opuściło stronę bez przejścia na kolejną stronę.

Jeśli zastanawiasz się nad promocją swojej firmy w Google.de, skontaktuj się z nami – CodeEngineers AdWords Niemcy. Chętnie podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Zadzwoń:
+48 511 005 551

Zobacz stronę:
https://codeengineers.com/pl/
AdWords Niemcy

Dojazd:

Leave your reply