Michał Kołtyś http://biznes-news24.pl/chcesz-zostac-milionerem-przekonaj-sie-jak-moze-ci-w-tym-pomoc-spotkanie-z-michalem-koltysiem/ Michał Kołtyś jest uważany za jednego z najbardziej świadomych ludzi w polskim świecie biznesu, jeśli chodzi o ekologię. W 2008 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Papier antykorozyjny, czyli antykorozja w transporcie

Transport morski czy też śródlądowy wiąże się z tym, że wysyłający traci pełną kontrolę nad warunkami panującymi podczas transportu, jak i w magazynie. Dlatego bardzo ważny jest tutaj etap pakowania produktu. Warto na tym etapie zadbać już o zabezpieczenie antykorozyjne. A jak to zrobić? Najlepiej używać łatwych i praktycznych akcesoriów.

Papier antykorozyjny – sprawdzone sposoby na korozję

Bez wątpienia opakowania antykorozyjne są jednym z najlepszych sposobów na zabezpieczenie przedmiotów podczas transportu. W zależności od konkretnego typu mają różne zastosowania. Najlepszym przykładem może być papier antykorozyjny. Jest to idealne opakowanie dla części motoryzacyjnych oraz maszynowych. Taki papier dzięki swoim cechom zapobiega przedostaniu się wilgoci do zabezpieczonych nim przedmiotów, a w związku z tym powstawaniu również korozji na metalowych powierzchniach tych produktów. Jego zaleta jest przede wszystkim wodoszczelność, która sprawia, że świetnie sprawdzi się w transporcie morskim.

Poza tym warto również zwrócić uwagę na wskaźniki wilgoci. Taki niepozorny dodatek umożliwi szybki podgląd na stan towarów. Prosty pomiar, pewność wyniku i niska cena sprawiają, że świetnie sprawdzą się również przesyłkach krajowych, ale i zagranicznych.

Właściwości papieru antykorozyjnego z pewnością docenią dystrybutorzy narzędzi, silników i różnego rodzaju elementów kutych. Zapakowanie tych przedmiotów w papier VCI, skutecznie ochroni je przed rdzą zarówno w trakcie transportu, jak i magazynowania.

Ważne jest to, że papier antykorozyjny jako antykorozja daje gwarancję idealnego stanu przedmiotów przez okres nawet dwóch lat od momentu ich zapakowania.

 

 

Popularne tagi : olej antykorozyjny , preparat antykorozyjny , powłoki antykorozyjne , powłoka antykorozyjna , odrdzewiacz , oleje antykorozyjne , folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
papier antykorozyjny

Dojazd: