Kurs na trenera personalnego Warszawa – rób to co kochasz

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Osobami, które chcą wziąć udział w kursie, mogą być osoby pełnoletnie o małej, jak i zaawansowanej wiedzy na temat danego zawodu. Kolejnym kryterium jest to by uczestnik miał co najmniej średnie wykształcenie. Również istotne w tym zawodzie jest spokój i opanowanie nerwów. Osoba nerwowa szybko zniesmaczy nową osobę, która będzie zaczynać zmagania na siłowni.

Gdzie się udać?

Najlepiej wybierać ośrodki szkoleniowe z najlepszymi opiniami. Będziemy wiedzieć, że na danym kursie otrzymamy pełną wiedzę z zakresu trenera personalnego. Odpowiednią do tego szkołą będzie Akademia Mistrzostwa Sportowego, na której jest do wyboru kurs na trenera personalnego Warszawa. W AMS będziemy mieć douczenia z mocno wykwalifikowaną i doświadczoną ekipą wykładowców, którzy chcą by każdy uczestnik kursu, wyszedł zadowolony oraz z obszerną wiedzą w danym zawodzie.

Czas trwania kursu

Czas trwania kursu wynosi 63 godziny. W wersji tygodniowej trwa 7 dni natomiast w opcji weekendowej 8 dni. Po ukończeniu kursu otrzymujemy certyfikat zawodowy, dzięki któremu możemy pracować na lokalnym rynku pracy, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Dany certyfikat jest dobrze odbierany przez pracodawców, ponieważ odbyło się szkolenie długo terminowe, a nie jednodniowe, które jest mało warte na rynku pracy.

Z podstawami nabytymi na kursie trenera personalnego warto również się dokształcić na szkoleniach z dietetyki czy metod treningowych. Dzięki temu wzrośnie nasza atrakcyjność na rynku pracy.

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Zostaw odpowiedź